Link to: Müü enda võsa meile!

Ettevõttest

Tegeleme hakkepuidu tootmise ja müügiga, kuulume Eesti suurimate biokütuse tootjate ning müüjate hulka. Tänu võimekusele toota maailmatasemel hakkepuitu  ja seda ka efektiivselt läbi meie enda transpordiahela lõpptarbijale tarnida, oleme usaldusväärseks partneriks paljudele koostööjaamadele ja katlamajadele, mis teenindavad nii ettevõtteid kui ka näiteks omavalitsusi.

Meie suurimateks klientideks on OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam, Enefit Energiatootmine AS, Fortum Eesti AS, Horizon Tselluloosi ja Paberi AS, SW Energia OÜ.

SLG Energy OÜ on 2004. aastal asutatud, Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Alates esimesest tegutsemispäevast on meie eesmärgiks olnud kindlad ja pikaajalised partnerlussuhted hakkepuidu tarnimisel, kuna stabiislus mängib just antud valdkonnas, mis on otseselt igapäevaselt seotud ka inimeste heaoluga, olulist rolli.
Kuna suurklientide teenindamine nõuab usaldusväärset masinaparki, tegeleme ise oma transpordivahendite ning eritehnika remondi ja hooldusega, samuti on meilt võimalik rentida erinevat tehnikat, osutame ka transporditeenust.

SLG Energy OÜ omab jäätmepuidu töötlemiseks jäätmeluba, nr: JÄ/334011 ja väljastab.